czwartek, 3 listopada 2011

Fashion Week Poland- relacja

  Za nami kolejna edycja polskiego tygodnia mody. Dla mnie był to bardzo dynamiczny weekend. Muszę przyznać, że ta edycja mile mnie zaskoczyła- poziom imprezy wzrasta. Byłem na poprzednich edycjach, więc mam porównanie- i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że 'polska reprezentacja' pnie się w górę ;)
Świadomość kolorów, stylu, fasonów prognozowanych na dane sezony jest coraz większa. Mój faworyt to zdecydowanie MMC Studio Design- bardzo ładny pokaz z okazji 15lecia marki. Kolejna prezentacja, która szczególnie mi się podobała, to  kolekcja Piotra Drzała, który pokazał zupełnie inne oblicze swojej twórczości- mix sportowego luzu i miejskiego szyku + świeże, soczyste kolory. Pierwszy raz natomiast byłem na pokazie Łukasza Jemioła i jego kolekcja również bardzo mi się podobała. Jemioł konsekwentnie kreuje rozpoznawalność swojej marki- dominowały skóry, miękkie dzianinowe draperie i sukienki podkreślające kobiecą sylwetkę.
Miło było popatrzeć na ludzi dookoła, dla których moda to chleb powszedni, pasja, sposób na życie. To napawa optymizmem zwłaszcza, że FW odbył się dopiero 5ty raz.
Były i wpadki, jak chociażby problem z dostaniem się na pokaz, ogromny ścisk i zamieszanie. Nie jest to jednak w moim odczuciu do końca wina organizatorów a zwyczajnie ludzkiej kultury, której nam czasami jednak brakuje :)
Spotkała mnie również miła niespodzianka- młoda reżyserka, Paulina Moczyńska specjalnie na FW ubrała sukienkę mojego projektu :) Nie skromnie dodam, że zwróciła uwagę  gości odsłoniętymi plecami. Sukienka jedynie podkreśliła subtelność jej ikonowej urody :)
Miałem również okazję poznać fantastycznych ludzi! m.in Bognę- fotografkę, która jest wielką pasjonatką mody oraz Joannę i Karola, którzy uratowali Pauliny zagubioną wejściówkę! :) Pozdrawiamy! :))


Bogna jest autorem zdjęć z dzisiejszego posta, prowadzi bloga Barney Party Store, na którego w jej i swoim imieniu zapraszam :)

Paulina- autorka bloga Glam CoCo, Ja i Paulina Moczyńska w sukience z mojej kolekcji :)


MMCPiotr Drzał:
Prezentacja Jeremy Scott for Adidas

Front Row ;)


Czekam na kolejny Fashion Week i pozdrawiam Wszystkich, którzy mieli okazję uczestniczyć w tym ostatnim.

XOXO- Bollo

3 komentarze:

  1. świetne zdjęcia :) Bolo super wyszedłeś :D i jeszcze dla mnie znalazło się miejsce buziaki :*

    OdpowiedzUsuń
  2. świetne zdjęcia! i super wyglądasz!

    OdpowiedzUsuń