sobota, 23 lipca 2011

Karl Who?!

Kolejny outfit, co prawda miałem to na sobie wczoraj ale podzielę się z Wami, ponieważ lubię ten zestaw. Taki trochę mix lat 90tych i miejskiego luzu, odrobinę sportowy, trochę ala styl Alexandra Wanga... T-shirt z podobizną Karla Lagerfelda z limitowanej kolekcji dla H&M(była to pierwsza taka akcja- wielkie nazwisko + sieciówka) połączyłem z krótkimi jeansowymi spodniami. Rękawki od t-shirtu podwinąłem aby nadać mu jeszcze bardziej sportowy wygląd. Całość zaakcentowałem dodatkami, czarną torbą, rękawiczkami bez palców i bandamką zawiązaną na nadgarstku. Rano ubrałem do tego nylonową kurtkę, ale po południu w całym Trójmieście rozciągnął się upał, bez słońca ale było piekielnie gorąco :)


#Eng:
Next outfit which I was wearing yesterday is a mix of 90s style with street fashion, sporty and something a’la Alexander Wang. Tee with Karl Lagerfeld’s face from H&M’s limited collection ( it was a very first time were big store work with big designer) I mixed with jeans shorts. To make this look more sporty I roll up sleeves. And of course I finished look with accessories , I added black bag, fingerless gloves and bandana on my hand. In the morning I put on a nylon jacket.
Nylon Jacket- Company Cotton Club
T-shirt- Karl Lagerfeld for H&M
Shorty Jeans- Terranova
Plimsolls- Primark
Bag- Reserved
Bandama- vintage
Leather gloves- allegro
Belt x2- Reserved

PS: Dziękuję Beatce P. za wersję w j. angielskim dzisiejszego posta! :)

XOXO- Bollo

1 komentarz:

  1. Bolku bardzo się cieszę, że zdecydowałeś się prowadzić tego bloga. Trzymam mocno kciuki no i dodaję do obserwowanych. Rysunek wymiata! Też chcę taki:D!!

    OdpowiedzUsuń